امروز : یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷

live

توزیع دفترچه‌ های راهنمای انتخاب رشته کنکور 97

آغاز توزیع دفترچه‌ های راهنمای انتخاب رشته کنکور ۹۷

 

به گزارش ویبره – اخبار داخلی (علمی و دانشگاهی) : نتیجه اولیه آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ به صورت کارنامه از سه شنبه ۹ مرداد بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org منتشر شد.

آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی در این آزمون شوند، می‌توانند برای دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور نیز ۹۷ از صبح امروز چهارشنبه ۱۰ مرداد ۹۷ در تمام باجه‌های روزنامه فروشی سراسر کشور توزیع می‌شود.

داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی شده‌اند، می‌توانند با مراجعه به باجه‌های روزنامه فروشی شهرستان محل اقامت خود و با پرداخت مبلغ ۱۵ هزار ریال (۱۵۰۰ تومان) بابت هر دفترچه به عنوان کارمزد توزیع دفترچه راهنمای انتخاب رشته، در زمان مقرر نسبت به دریافت آن اقدام کنند.

بخش پیوست‌های دفترچه راهنمای انتخاب رشته شامل شرایط و ضوابط مؤسسات خاص و همینطور آدرس و ضوابط و شرایط دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی منحصراً در سایت سازمان قرار دارد که به داوطلبان توصیه می‌شود برای انتخاب رشته و اطلاع از ضوابط و شرایط مؤسسات نسبت به مطالعه این بخش از طریق سایت سازمان اقدام کنند.

تمامی داوطلبان باید پس از مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و بخش پیوست‌های دفترچه راهنما کد رشته‌های تحصیلی مورد علاقه خود را مشخص کرده و از روز دوشنبه ۱۵ مرداد تا شنبه ۲۰ مرداد به ترتیب اولویت در فرم انتخاب رشته اینترنتی درج کنند.

 

آغاز توزیع دفترچه‌ های راهنمای انتخاب رشته کنکور ۹۷

 

منبع : فارسنظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :


مطالب مرتبط