امروز : چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷

live

اجرای حکم اعدام

اجرای حکم اعدام مردی که به همسرش سوء ظن داشت

 

به گزارش ویبره – اخبار داخلی (حوادث) : حکم اعدام مرد جوانی که به‌خاطر سوء ظن به همسرش در جنایتی هولناک پسر جوانی را با شلیک اسلحه به قتل رسانده امروز در زندان کرج اجرا می‌شود.

 

این جنایت در سال ۹۳ اتفاق افتاده بود و قاتل به‌نام کامران در جریان یک نزاع خونین در کمالشهر کرج جوانی به‌نام فرشاد را به رگبار بست و کشت.کارآگاهان جنایی در تحقیقات میدانی دریافتند کامران به‌خاطر سوء‌ظن به همسرش و فرشاد با وی درگیر شده و او را کشته است.

کامران ۲۴ساله که از همسرش پسری یکساله داشت دستگیر شد و پس از اعتراف به جنایتی که مرتکب شده بود در شعبه یکم دادگاه کیفری پای میز محاکمه ایستاد. وی به قضات دادگاه گفت:

 

چند وقتی بود که به رابطه همسرم با جوان غریبه‌ای به‌نام فرشاد که در محله‌مان سکونت داشتند مشکوک شده بودم اما همسرم زیر بار نمی‌رفت تا اینکه یک روز گوشی خودم را به عمد در خانه جا گذاشتم.

همسرم با گوشی‌ام با آن مرد تماس گرفت و تمام مکالمات آنها ضبط شد.مدتی گذشت تا اینکه من با فرشاد و دوستانش درگیر شدم او با چاقو به من حمله کرد و من هم با اسلحه‌ای که همراهم بود به طرف او شلیک کردم.

پس از اظهارات این قاتل، قضات حکم به قصاص او دادند.حکم نیز با تأیید قضات دیوانعالی روبه‌رو و سرانجام قرار شد کامران صبح امروز با حضور نماینده دادستان و رئیس شعبه ششم اجرای احکام و اولیای دم به چوبه دار آویخته شود.

 

اجرای حکم اعدام مردی که به همسرش سوء ظن داشتنظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :


مطالب مرتبط