امروز : سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷

live

رئیس فدراسیون جهانی فوتبال خواستار همکاری قطر با کشور‌های همسایه خود برای برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ شد

به نقل از «الرایا»، قرار است در جام جهانی ۲۰۲۲ به میزبانی کشور قطر ، به جای حضور ۳۲ تیم ، ۴۸ تیم به مصاف یکدیگر روند.به گفته مسئولان FIFA قرار است تا این قانون در جام جهانی ۲۰۲۶ نیز به بهترین شکل ممکن برگزار کند.

در همین باره جانی اینفانتینیو رئیس کل فدراسیون جهانی فوتبال گفت: در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باید به جای ۳۲ تیم ، ۴۸ تیم در این رقابت حاضر شوند به نظر من با این نوع جدید از رقابت ، مسابقات جذاب تری به بینندگان ارائه خواهد شد.برای ما برگزاری جام جهانی قطر با ۴۸ تیم یک چالش دشار است و باید با دقت کامل کشور قطر را مورد بررسی قرار دهیم.

اینفانتینو ادامه داد: اگر جام جهانی قطر با همکاری کشور های حوزه خلیج فارس برگزار شود بسیار خوب خواهد بود. ما در تلاش خواهیم بود تا برخی از کشور هایی که شرایط کافی ، نزدیکی به قطر و همچنین ارتباط با این کشور دارند را به عنوان محلی برای برگزاری مسابقات انتخاب کنیم.

گفتنی است اضافه شدن ۱۶ تیم به مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر سبب افزایش تعداد هواداران و در نتیجه نیاز مبرم این کشور به زیر ساخت های بیشتر خواهد بود. قطر سال ۲۰۱۰ به عنوان میزبان جام جهانی ۲۰۲۲ انتخاب شده است و تنها ۴ سال تا پایان پروژه های عمرانی خود فاصله دارد.
دانلود آهنگ گل پونه محسن ابراهیم زاده

برچسب ها


نظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :