امروز : دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷

live

 درخشش هری کین در جام جهانی

اسطوره فوتبال انگلیس از درخشش هری کین در جام جهانی روسیه گفت

 

به گزارش ویبره – اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه : لینه کر در جام جهانی ۱۹۸۶ با به ثمر رساندن ۶ گل موفق شد عنوان آقای گلی رقابت ها را از آن خود کند و ۴ گل نیز در جام ۱۹۹۰ زد تا رکورد ۱۰ گل در جام‌های جهانی را به نام خود زده باشد. هری کین نیز در ۲۴ بازی ملی خود، ۱۳ گل به ثمر رسانده و انتظار می‌رود این روند عالی توسط او ادامه پیدا کند. کین بازوبند کاپیتانی انگلیس را در روسیه به بازو خواهد بست و لینه کر مدعی شد که او در حد انتظارات ظاهر خواهد شد.

او گفت:” هری گلزن تیم ماست و همه می‌دانیم که او از این موضوع نمی‌ترسد، می‌داند چطور با این چیزها کنار بیاید. من مطمئنم که او خوب کار خواهد کرد. هری یکی از بهترین مهاجمان جهان است و خیلی خوب است که او را در ترکیبمان داریم.

مثل تمام مهاجمان، او فقط باید در زمانی مناسب کارش را انجام دهد، البته در رقابت های بزرگ نمی‌توان از این موضوع مطمئن بود زیرا تمام تیم باید کارش را خوب انجام دهد. او می‌داند انتظارات چگونه است، فقط باید بازی خودش را انجام دهد، درست مثل تاتنهام. اگر در مواقع درست به توپ ضربه بزند و حمله کند، مطمئنا خوب کار خواهد کرد. نیازی نیست کسی چیزی به او بگوید، او فقط باید از بازی کردن لذت ببرد.”

 

اسطوره فوتبال انگلیس از درخشش هری کین در جام جهانی روسیه گفت

 

منبع : ورزش۳نظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :


مطالب مرتبط