امروز : چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷

live

اعتصاب کارکنان شرکت گوگل در سراسر جهان

کارکنان گوگل در سراسر جهان امروز در اعتراض به نحوه رفتار با کارمندان زن‌ این شرکت اعتصاب کردند و خواستار برخورد جدی با مدیرانی شدند که به بدرفتاری جنسی متهم هستند.

به نقل از آسوشیتدپرس، کارکنان شرکت گوگل در سراسر جهان روز پنجشنبه در اعتراض به نحوه رفتار با کارمندان زن این شرکت اعتصاب کردند و خواستار برخورد جدی با مدیرانی شدند که به بدرفتاری جنسی متهم اند.

کارمندان این شرکت در سراسر دنیا از دفاتر توکیو گرفته تا سنگاپور و لندن در این اعتصاب شرکت کردند. در دوبلین، معترضان با بلندگو از مردم می خواستند از قربانیان اذیت و آزار جنسی حمایت کنند. گروهی از کارمندان هم نمی خواستند مرکز توجه رسانه ها قرار بگیرند و ترجیح دادند در ساختمان باقی بمانند.

این جنجال ها یک هفته پس از آن رخ می دهد که نشریه آمریکایی نیویورک تایمز گزارشی درباره آزار و اذیت جنسی در گوگل منتشر کرد. طبق این گزارش، اندی روبین، خالق نرم افزار اندروید، از سوی یک کارمند متهم به آزار و اذیت جنسی شده و سپس با دریافت ۹۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۴ خود را بازخرید کرده است.

سوندار پیچای، مدیر اجرایی گوگل، با فرستادن رایانامه‌ای، از رفتارهای گذشته شرکت عذرخواهی کرده و نوشته است: «من خشم و یاس شما را درک می‌کنم. من خودم را کاملا به هرگونه اقدامی درباره این مسئله متعهد می‌دانم، مسئله ای که برای مدت‌های مدید در جامعه ما وجود داشته است و اینجا در گوگل هم هست».
دانلود آهنگ گل پونه محسن ابراهیم زاده

برچسب ها


نظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :


مطالب مرتبط