امروز : سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷

live

امیرعلی اکبری در مسابقات ژاپن

امیرعلی اکبری در مسابقات ژاپن، ورزشکار ایرانی حاضر در رقابت‌های MMA (هنرهای رزمی ترکیبی) می‌گوید به دنبال قهرمانی در مسابقات ژاپن است تا رنکینگ خود را در جهان بهبود بخشد.

به گزارش ویبره، امیر علی‌اکبری در گفت‌وگو با ایسنا درباره حضور در رقابت‌های MMA ژاپن  و پیروزی مقابل حریف برزیلی اظهار کرد: این مسابقه‌ها به صورت تورنمنت و با حضور ۱۶ مبارز که می‌توان گفت جزو بهترین‌های دنیا هستند برگزار شد. این مسابقات بزرگ‌ترین و سخت‌ترین رقابت‌های MMA در دنیا محسوب می‌شود. این ۱۶ شرکت کننده هر کدام قهرمان یکی از لیگ‌های دنیا هستند و همگی جزو بهترین‌ها در سطح دنیا محسوب می‌شوند.

فرنگی‌کار سابق تیم ملی افزود: به واسطه اینکه طلای جهان در مسابقه‌های کشتی فرنگی را داشتم، مجوز حضور در این رقابت‌ها را بدست آوردم. به غیر از من یک ژاپنی دیگر که قهرمان کشتی سومو بود در این رقابت‌ها حاضر شد و فقط ما دو نفر بودیم که کمربند MMA نداشتیم.

وی درباره برتری مقابل حریف برزیلی گفت: او حریف بسیار خوبی بود و یکی از بوکسورهای حرفه‌ای در برزیل به شمار می‌رفت که وارد رشته MMA شده است. البته او خیلی اعتماد به نفس کاذب داشت و در روز وزن‌کشی نیز کری‌خوانی زیادی با من داشت که به یک درگیری کوچک نیز منجر شد. البته این درگیری‌ها در رشته MMA طبیعی و مرسوم است.
دانلود آهنگ گل پونه محسن ابراهیم زاده


نظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :


مطالب مرتبط