امروز : سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷

live

ایران بر خلاف آمریکا به تعهدات خود در برجام پایبند بود

رئیس جامعه مسلمانان آمریکا گفت: ایران به تعهدات خود در برجام پایبند بود، ولی آمریکا متعهد نبود و با ترامپ از این توافق خارج شد

لوئیس فراخان رئیس جنبش امت اسلام آمریکا پیش از ظهر امروز پنجشنبه ۱۷ آبان ماه در نشستی خبری که در محل پرس تی وی برگزار شد؛ طی اظهاراتی ضمن ابراز خرسندی از حضور در ایران، از مقام معظم رهبری قدردانی کرد وی که سفری به قم داشته و با آیت الله مکارم شیرازی دیدار کرده از مهمان نوازی مردم ایران تشکر کرد.

فراخان از رسانه های تحت امر رژیم صهیونیستی به خاطر نادیده انگاشتن واقعیات درباره وی و تحریف واقعیات انتقاد کرد این فعال مدنی آمریکا ادامه داد: شیطان چهره اسلام، مسیحیت و یهودیت را خدشه دار کرده و به این خاطر حضرت مهدی (عج) باید بیاید تا چهره واقعی شیطان را برملا و بار دیگر دین و مذهب را تطهیر کند و ما انسانها با مودت در کنار هم زندگی کنند.

رئیس بزرگ ترین جامعه مسلمانان آمریکا اضافه کرد: جهان اسلام نیاز به فرآیندی دارد که باعث شود اختلافات را کنار گذاشته و با وحدت در کنار هم در قالب یک جامعه زندگی کنیم که شیطان نتواند به ما صدمه برساند فراخان جنبش امت اسلام گفت: من در مقطعی در ایران حضور دارم که برادران و خواهران به خاطر غضب رئیس جمهور و دولت آمریکا و اعمال تحریم های ظالمانه مورد هجمه قرار گرفته اند.

وی با اشاره به توافق برجام و تاکید همه نهادهای ناظر مبنی بر پایبندی ایران به این توافق، اظهار کرد: گفتند به ایران میلیاردها دلار را می دهند ولی چنین نکردند. ایران به تعهدات خود رد برجام پایبند بود، ولی آمریکا متعهد نبود و با آمدن ترامپ از این توافق خارج شد. امروز هم که ترامپ سخت ترین تحریم ها را علیه ایران اعمال کرده است.
دانلود آهنگ گل پونه محسن ابراهیم زاده


نظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :