امروز : چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

live

نفربر نظامی جان سخت

این نفربر نظامی جان سخت، قابل تخریب نیست!

 

به گزارش ویبره – وبگردی : به نقل از نیواطلس، این شرکت با همراهی Iveco Defence قراردادی ۱۹۸ میلیون دلاری با ارتش آمریکا به منظور ساخت و تحویل این نفربرها منعقد کرده است. در مرحله اول ۳۰ نفربر از این دست تحویل ارتش آمریکا می شود.

نفربرهای یادشده نفربرهای رزمی دوزیست یا Amphibious Combat Vehicles (ACV) نام دارند و علاوه بر روی زمین در دریا هم برای انتقال نفرات به کشتی های جنگی قابل استفاده هستند.

قرار است در صورت رضایت از عملکرد این نفربرها در نهایت قراردادی به ارزش ۱٫۲ میلیارد دلار میان ارتش و شرکت های یادشده به منظور تحویل ۲۰۴ نفربر از این نوع منعقد شود.

 

نفربر نظامی جان سخت

 

نفربر دریایی زمینی یادشده می تواند حداکثر ۱۳ تفنگ دار را در درون خود جای دهد و در برابر انواع انفجار در اطراف خود مقاوم است. مقاومت در برابر مین های زمینی، بمب های کنار جاده ای، خمپاره ها و سلاح های جنگی مختلف و انفجارهای گرمایی از جمله مزایای این نفربرهاست.

بر روی این نفربر سیستم اطفای حریق و سیستم محافظت در برابر انفجار نیز نصب شده است. این نفربر دارای هشت چرخ بوده و از موتور شش سیلندر برقی با قدرت ۵۲۲ کیلووات برخوردار است. وزن نفربر یادشده بیش از ۳۰ هزار کیلوگرم است و می تواند بار و نفرات را به مجموع وزن ۳۳۰۰ کیلوگرم حمل کند. حداکثر سرعت این نفربر ۱۰۵ کیلومتر در ساعت بر روی خشکی و ۱۱ کیلومتر در ساعت در دریا است.

 

  نفربر نظامی جان سخت

این نفربر نظامی جان سخت، قابل تخریب نیست!

 

منبع : فارسنظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :


مطالب مرتبط