امروز : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷

live

برگزاری رویداد استارتاپی حمایت از محصولات فرهنگی

برگزاری رویداد استارتاپی حمایت از محصولات فرهنگی

 

به گزارش ویبره – اخبار داخلی : محمد واعظی نژاد دبیر رویداد استارتاپی بازی اتللو گفت: این رویداد با هدف حمایت از کارآفرینی و ایده پردازی در حوزه های فرهنگی و دیجیتال برگزار شد.

 

حدود شصت نفر در قالب دوازده تیم در این رویداد رقابت کردند. تیم‌های شرکت‌کننده تلاش کردند با کمک مربیان متخصص و با تجربه ایده‌های نوآورانه خود را اعتبارسنجی و مدل کسب و کار خود را طراحی و تکمیل کنند.

 

همچنین با شرکت در کارگاه های آموزشی مهارت های توسعه کسب و کار خود را بهبود بخشند. تیم‌های شرکت کننده ایده‌های جدیدی در حوزه‌های انیمیشن، بازی‌های رایانه‌ای، نرم‌افزارهای موبایل، موشنگ گرافیک و کلیپ و استارت آپ را در این رویداد ارائه کردند.

 

وی ادامه داد: در ابتدای رویداد هر کدام از شرکت کنندگان یک دقیقه فرصت داشتند تا ایده های خود را بیان کنند. از میان ایده‌های ارائه شده ۱۲ ایده برتر با نظر داوران انتخاب شدند. کلیه افراد شرکت‌کننده در قالب این ۱۲ تیم به کار خود ادامه دادند.

وی اظهارداشت:در این رویداد چهار کارگاه تخصصی برگزار شد. در روز اول رویداد آقای امیر نورالدینی مدیر سابق توسعه کارآفرینی آواتک کارگاه تیم‌سازی را ارائه کردند. صبح روز دوم آقای دکتر محمد واعظی نژاد بنیان‌گذار استارت آپ مهمانو، کارگاه آشنایی با بوم مدل کسب و کار را ارائه کردند.

 

بعدازظهر روز دوم آقای مانوئل اوهانجانیانس موسس ایسمینار کارگاه کمینه محصول پذیرفتنی را ارائه کردند و صبح روز سوم آقای مسعود بیگی مشاور فنی استارت آپ ها، کارگاه ارائه موثر را بیان کردند.

وی در پایان گفت: در روز سوم رویداد هر تیم ۳ دقیقه فرصت داشت طرح خود را در مقابل داوران و سرمایه‌گذاران ارائه کند. در پایان استارت آپ موشن پلاس از تهران رتبه اول، استارت آپ منظوم از تهران رتبه دوم و استارت اپ اتود از کاشان رتبه سوم را کسب کردند.

 

برگزاری رویداد استارتاپی حمایت از محصولات فرهنگی

 

منبع : فارسنظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :