امروز : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷

live

بیوگرافی ماهور الوند

بیوگرافی ماهور الوند و همسرش + جدیدترین عکسها و زندگی شخصی

 

ویبره – بیوگرافی : ماهور الوند (متولد ۲۲ تیر ۱۳۷۳ در تهران) بازیگر سینما اهل ایران است. او فارغ‌التحصیل رشته تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی است.

دختر کارگردان

ماهور الوند دختر سیروس الوند کارگردان سینما و تلویزیون ایران است.

تئاتر

ماهور الوند در دانشگاه تئاتر خوانده‌است و دانشجوی کارشناسی ارشد در رشته بازیگری و کارگردانی است. او همچنین در جشنواره تئاتر دانشجویی در زمینه تئاتر نیز فعالیت‌هایی داشته‌است به گونه‌ای که ۲ سال در این جشنواره شرکت کرده و هر دو بار کارهایش به عنوان برگزیده انتخاب شده‌اند.
سینما

ماهور الوند به واسطه حضور در محیط‌های هنری از برگزاری تست‌های بازیگری خبر داشت و برای بازی در فیلم میرکریمی (کارگردان) به دفتر ایشان رفت و تست بازیگری داد و پس از مدتی کوتاه برای بازی در نقش اول فیلم دختر (فیلم_۱۳۹۴) انتخاب شد. او در این فیلم نقش ستاره را که دختری است که برای رسیدن به خواسته‌هایش دست به هر کاری می‌زند بازی می‌کند.

زندگی شخصی :

ماهور الوند ازدواج نکرده و مجرد است . و از بچگی عاشق هنر بوده است.

فیلم‌شناسی

چهارراه استانبول (۱۳۹۶)
هت‌تریک (۱۳۹۶)
ملی و راه‌های نرفته‌اش (۱۳۹۵)
دختر (۱۳۹۴))

افتخارات

۱۳۹۶ بهترین بازیگر نقش اول زن
۱۳۹۷ جایزه بهترین بازیگر زن

 

بیوگرافی ماهور الوند بیوگرافی ماهور الوند بیوگرافی ماهور الوند بیوگرافی ماهور الوند بیوگرافی ماهور الوند بیوگرافی ماهور الوند بیوگرافی ماهور الوند بیوگرافی ماهور الوند بیوگرافی ماهور الوند بیوگرافی ماهور الوند بیوگرافی ماهور الوند بیوگرافی ماهور الوند

 

بیوگرافی ماهور الوند و همسرش + جدیدترین عکسها و زندگی شخصینظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :