امروز : چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷

live

ایاس از وسط محدوده قیمتی ۵-۶ دلار عبور کرد اما باز هم در شکستن این محدوده ناتوان بود. هر دو خط میانگین متحرک مسطح هستند و شاخص RSI در بالای سطح ۵۰ قرار دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس 6 نوامبر (15 آبان)

اگر قیمت ایاس بتواند از ۶ دلار عبور کند، هدف بعدی احتمالا قیمت ۶٫۸ دلار خواهد بود. از طرف دیگر در صورتی که قیمت ایاس در عبور از ۶ دلار ناتوان باشد، محدوده ۵-۶ دلار ادامه خواهد یافت.

روند صعودی قدرتمند ایاس وقتی آغاز خواهد شد که قیمت این ارز دیجیتال از مقاومت بزرگ ۶٫۸ دلار عبور کند که در این صورت می‌توانیم منتظر قیمت‌های ۹٫۱ دلار و پس از آن ۱۱٫۴ دلار باشیم.

معامله‌گران می‌توانند توقف ضرر (StopLoss) خود را در قیمت ۴٫۹ دلار حفظ کنند و در صورت رسیدن قیمت به زیر این سطح سریعا اقدام به فروش نمایند.

همراهان گرامی ارزدیجیتال در نظر داشته باشند تحلیل های ارائه شده در این بخش، ترجمه ای از تحلیلگران برتر رسانه های معتبر انگلیسی زبان بوده و هیچگونه پیشنهادی توسط ما جهت ورود به بازارهای پر ریسک کریپتوکارنسی ارائه نمی شود ، پیشنهاد ما به شما در ابتدا مطالعه انواع تحلیل و آشنایی کامل با مخاطرات این بازار است، همچنین جهت آشنایی می‌توانید مقاله های رازهای تریدینگ ارزهای دیجیتال و اشتباهات مرگبار ترید را مطالعه نمایید و اگر اصطلاحات این مقالات برایتان نامفهوم هستند ، می‌توانید از بخش دانشنامه و واژه نامه ارزهای دیجیتال، اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید.

آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس – ۸ آبان ۱۳۹۷

ایاس از حدود ۱۵ روز پیش (از ۱۶ اکتبر) تا امروز در نزدیکی خطوط میانگین متحرک معامله میشد که ناتوانی در عبور از آن‌ها باعث سقوط امروز آن شد.

ارز دیجیتال EOS در قیمت ۵ دلار یک حمایت جزئی دارد که اگر شکسته شود می‌توانیم انتظار ادامه سقوط تا قیمت ۴٫۴۹ دلار را داشته باشیم. معامله گران می‌توانند قیمت ۴٫۴ دلار را به عنوان توقف ضرر در نظر بگیرند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس 6 نوامبر (15 آبان)

دیدگاه صعودی زمانی به دست خواهد آمد که ایاس بتواند از حمایت ۵ دلار دفاع کند و به قیمت بالای ۶٫۱ دلار برسد. تا زمانی که قیمت در زیر خطوط میانگین متحرک باقی بماند، هر گونه تلاش برای صعود در سطوح بالاتر با فروش مواجه می‌شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس – ۱ آبان ۱۳۹۷

ایاس چند روز اخیر در محدوده ۵٫۳۵ دلار در حال حرکت بوده و انتظار می‌رود این ثبات قیمتی تا چند روز آتی نیز ادامه یابد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس 6 نوامبر (15 آبان)

در سناریوی صعودی ایاس با عبور از میانگین‌های متحرک نمایی و ساده باید خط روند نزولی میان‌مدت را بشکند. در این صورت با مقاومت اساسی ۶٫۸۳ دلار روبرو خواهد شد که در صورت عبور از این مقاومت، صعود تا ۹ دلار محتمل است.

در سناریوی نزولی حمایت‌ ۴٫۴۹ می‌تواند مانع از سقوط ایاس شود. در صورت شکسته شدن این حمایت، ایاس با حمایت اساسی ۳٫۸۷ دلار دوباره برخورد خواهد داشت.

توصیه می‌شود حد ضرر را روی قیمت ۴٫۹ دلار قرار دهید.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس – ۲۴ مهر ۱۳۹۷

ایاس به خوبی قادر به حفظ حمایت ۴٫۹۱ دلاری بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس 6 نوامبر (15 آبان)

در صورتی که ایاس بتواند در سطح ۵٫۷۱ دلار قیمت خود را تثبیت کند، با عبور از سطح ۶ دلار امکان رشد تا ۶٫۸۳ دلار را خواهد داشت. ۶٫۸۳ دلار یک مقاومت کلیدی برای ایاس محسوب می‌شود که در صورت شکسته شدن امکان رشد ایاس تا ۹ دلار وجود دارد.

ریزش از سطح ۴٫۹۱ دلار ایاس را تا محدوده حمایتی قوی ۳٫۸۷ – ۴٫۴۹ دلار پایین خواهد برد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس – ۱۷ مهر ۱۳۹۷

هر دو میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه و ساده ۵۰ روزه نقش حمایتی خوبی ایفا کرده‌اند. الگوی مثلث متقارن نیز در جهت صعودی شکسته شده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس 6 نوامبر (15 آبان)

در صورت حفظ قیمت ۵٫۹ دلار تا انتهای روز جاری، قیمت ۶٫۳ و ۶٫۸ دلار را به عنوان اهداف کوتاه مدت برای ایاس می‌توان متصور شد.

در صورت بازگشت دوباره به الگوی مثلث متقارن، ریزش قیمت تا محدوده ۵٫۱ دلار که حمایت ضعیفی است و پس از آن تا ۴٫۹۵ دلار که حمایت مهمی محسوب می‌شود، می‌تواند ادامه یابد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس – ۱۰ مهر ۱۳۹۷

ایاس ۳ روز گذشته برای حفظ قیمت در محدوده ۵٫۶۵ دلار در حال تقلا بوده است. به نظر می‌رسد علاقه‌ای به خرید این ارز دیجیتال در این بازه‌ قیمتی وجود ندارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس 6 نوامبر (15 آبان)

محدوده‌ای که بین دو میانگین متحرک نمایی (EMA) 20 روزه و میانگین متحرک ساده (SMA) 50 روزه به وجود آمده، حمایت مهمی برای ایاس محسوب می‌شود.

در صورت شکست این محدوده، سطح ۵ دلار و در قدم بعدی ۴٫۴۹ دلار سطوح حمایتی جدید خواهند بود. در صورتی که چند روز آتی رشد قابل توجهی از ایاس مشاهده نشود، باید منتظر ریزش آن باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس – ۳ مهر ۱۳۹۷

ایاس نتوانست به روند صعودی خود ادامه دهد و به حمایت قدرتمندش در قیمت ۵٫۶۵ دلار سقوط کرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس 6 نوامبر (15 آبان)

اگر ایاس بتواند از حمایت ۵٫۶۵ دلار خود دفاع کند، احتمال یک رشد قیمت ادامه دار تا قیمت ۶٫۸ دلار بالاست.

در صورتی که حمایت ۵٫۶۵ دلار شکسته شود، به احتمال زیاد این ارز دیجیتال تا قیمت ۴٫۵ دلار سقوط خواهد کرد که به عنوان حمایت بعدی آن قلمداد می‌شود و در صورت کاهش قیمت به زیر ۴٫۵ دلار که بسیار بعید است، سقوطی به شدت بزرگ در انتظار این ارز دیجیتال خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس – ۲۷ شهریور ۱۳۹۷

طی چهار روز ایاس در مرز ۵٫۶۵ دلار خرید و فروش میشد. به دلیل عدم توانایی گاوها در شکستن مقاومت، این ارز دیجیتال روند خود را به سمت پایین تغییر داد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس 6 نوامبر (15 آبان)

حمایت ۴٫۴ دلار بسیار قدرتمند است. اگر قیمت ایاس به زیر ۴٫۴ دلار برسد، احتمال سقوط ادامه دار تا مرز ۴ دلار وجود دارد.

در دیدگاه صعودی اگر ایاس بتواند از حمایتش دفاع کند، احتمالا تا مقاومت ۵٫۶۵ دلار افزایش خواهد یافت و در صورت شکستن مقاومت ۵٫۶۵ دلار، می‌توانید منتظر افزایش قیمت تا ۶٫۸ دلار باشید.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس – ۲۰ شهریور ۱۳۹۷

طی دو روز گذشته ایاس در تلاش برای جهش از قیمت ۴٫۶۰ دلار بوده اما مقاومت ۵٫۱۵ دلار مانع آن شده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس 6 نوامبر (15 آبان)

اگر قیمت ارز دیجیتال EOS به بالای مقاومت ۵٫۱۵ دلار برسد، احتمالا تا مقاومت بعدی در EMA بیست روزه یعنی ۵٫۶۵ دلار رشد خواهد کرد.

حمایت ایاس در قیمت ۴٫۴۹ دلار قرار دارد که در صورت پایین آمدن به زیر این قیمت، می‌توانیم منتظر سقوط تا قیمت ۳٫۸ دلار باشیم. بنابراین معامله گران می‌توانند قیمت ۴٫۴ دلار را به عنوان توقف ضرر در نظر بگیرند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس – ۱۴ شهریور ۱۳۹۷

ایاس یکی از بهترین عملکردها را در هفته اخیر داشت و طبق تحلیل‌ها حرکت کرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس 6 نوامبر (15 آبان)

ارز دیجیتال EOS طی سه روز گذشته جای پایش را در میانگین نمایی ساده ۵۰ روزه (SMA50) تقویت می‌کند . درحالی که SMA مسطح شده است، میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه به سمت بالا تغییر جهت داده که در کوتاه مدت نشانه صعودی است.

در دیدگاه صعودی اگر قیمت ارز دیجیتال ایاس از ۷٫۲۵ دلار عبور کند، می تواند به سرعت تا ۹ دلار افزایش قیمت داشته باشد.

در دیدگاه نزولی قیمت ۵٫۶۵ دلار یک حمایت بزرگ دارد که در صورت افت قیمت به زیر آن، می توانیم انتظار برگشت به محدوده ۴٫۶ دلار را داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس – ۶ شهریور ۱۳۹۷

طی ۱۰ روز گذشته ایاس در بالای قیمت ۴٫۵ دلار استقامت کرد اما نتوانست از مقاومت موجود در EMA بیست روزه بگذرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس 6 نوامبر (15 آبان)

منطقه بین EMA 20 (قیمت ۵٫۱) و قیمت ۵٫۶۵ دلار دارای یک مقاومت محکم است که در صورت شکسته شدن آن می‌توانیم شاهد رشد قیمت تا میانگین متحرک ساده (SMA) پنجاه روزه در قیمت حدود ۶٫۵ دلار باشیم.

اگر ایاس بتواند از پس مقاومت ۵٫۶۵ دلار برآید می‌تواند موقعیتی برای خرید کوتاه مدت فراهم آورد در غیر اینصورت پیشنهاد می‌شود برای خرید میان یا بلند مدت تا عبور قیمت از SMA پنجاه روزه صبر کنید.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس – ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

میانگین متحرک نمایی (EMA) بیست روزه که در قیمت ۵٫۱ دلار قرار دارد همچنان به عنوان یک مقاومت قوی عمل می‌کند. این ارز دیجیتال یک حمایت قوی در ۴٫۸ دلار دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس 6 نوامبر (15 آبان)

اگر ایاس موفق به عبور از مقاومت ۵٫۱ دلار(EMA) شود، می‌توانیم منتظر رشد قیمت تا ۶٫۸ دلار در میانگین متحرک ساده (SMA) پنجاه روزه باشیم و در صورت عبور از این قیمت احتمال رشد قیمت تا ۹ دلار وجود دارد.

در دیدگاه نزولی در صورت کاهش قیمت به زیر ۴٫۸ دلار، ایاس احتمالا به قیمت ۴٫۴ دلار سقوط خواهد کرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس – ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

حمایت ۴٫۸ دلار در ایاس شکسته شد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس 6 نوامبر (15 آبان)

هر دو میانگین متحرک در حال سقوط هستند و شاخص RSI طی چند روز گذشته در منطقه فروش قرار دارد. این نشان می دهد که عرضه بیشتر از تقاضاست.

ایاس بین ۳٫۸ دلار تا ۴٫۳ دلار حمایت بزرگی دارد که می تواند فرصت خوبی را برای سرمایه‌گذاری کوتاه یا میان مدت ایجاد کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس – ۱۶ مرداد ۱۳۹۷

در طول پنج روز گذشته، گاوها از حمایت ۶٫۸ دلار دفاع کرده اند. EMA بیست روزه، که چند روز پیش مسطح شده بود، دوباره به پایین کشیده است. شاخص RSI هم وضعیت خوبی ندارد. این نشان می دهد که احتمال سقوط قیمت بالاست. اگر حمایت در ۶٫۸ دلار ناموفق باشد، قیمت EOS می‌تواند تا زیر ۵ دلار کاهش یابد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس 6 نوامبر (15 آبان)

در صورت توانایی ایاس در دفاع از حمایت ۶٫۸ دلار، قیمت می‌تواند تا حدود ۸٫۱ دلار افزایش یابد اما وجود مقاومت‌های سنگین بر سر راه ایاس ریسک را افزایش داده است . سود واقعی زمانی بدست خواهد آمد که قیمت این ارز دیجیتال از سطح ۹٫۴ دلار گذر کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس – ۹ مرداد ۱۳۹۷

مسطح بودن EMA بیست روزه و SMA پنجاه روزه هر دو نشان می دهد که ایاس در محدوده ۶٫۸۹۲۶ تا ۹٫۴۴۵۶ دلار در نوسان خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس 6 نوامبر (15 آبان)

به احتمال زیاد قیمت ایاس به حمایت ۶٫۸ دلار سقوط خواهد کرد. اگر آن حمایت هم به حد کافی قوی نباشد سقوط به ۵٫۱ دلار و پس از آن ۴٫۳ دلار محتمل است.

در صورتی که گاوها (اتفاقات صعودی) بتوانند قیمت ایاس را به بالای ۹٫۴ دلار ببرند، رشد قیمتی تا ۱۱٫۹ دلار پیشبینی می‌شود در غیر اینصورت هرگونه خرید و فروش در این سطوح ریسک‌های بزرگی را به همراه دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس – ۲ مرداد ۱۳۹۷

ایاس طی ماه گذشته بین ۶٫۸ و ۹٫۴ دلار در نوسان به سر می‌برد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس 6 نوامبر (15 آبان)

اگر ایاس بتواند از پس مقاومت بزرگ ۹٫۴ دلار برآید، هدف بعدی قیمت در ۱۲ دلار خواهد بود.

در دیدگاه نزولی اگر قیمت این ارز دیجیتال به زیر ۶٫۸ دلار کاهش یابد، باید منتظر سقوط قیمت تا ۴٫۳ دلار باشیم.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس ۶ نوامبر (۱۵ آبان)
دانلود آهنگ گل پونه محسن ابراهیم زاده


نظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :