امروز : سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷

live

توزیع ۸۴ هزار پاکت زکات فطریه در چهارمحال و بختیاری

توزیع ۸۴ هزار پاکت زکات فطریه در چهارمحال و بختیاری

 

به گزارش ویبره – اخبار داخلی (استان ها) : نجفعلی حیدری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: با اشاره به اینکه امسال در تمامی مکان‌هایی‌ که نماز عید سعید فطر برگزار می‌شود صندوق جمع‌آوری زکات فطره‌ وجود دارد، تصریح کرد: به منظور جمع‌آوری زکات فطره و کمک به نیازمندان، ۱۳۰ هزار پاکت فطره‌ و کیسه «همیان مولا» در استان توزیع می‌شود که از این تعداد ۸۴ هزار پاکت آن مربوط به جمع‌آوری زکات فطریه است.

حیدری تاکید کرد: وجوه جمع‌آوری، در کمترین زمان ممکن میان نیازمندان توزیع می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: تعیین پایگاه‌های جمع‌آوری فطریه و مکان‌یابی مناسب با اولویت معابر پر تردد، اماکن زیارتی و برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری هزینه‌کرد زکات فطره با توجه به نیازسنجی و اولویت‌بندی در راستای توانمندسازی ورفع مشکلات اساسی در بخش مسکن، درمان، جهیزیه و … از برنامه‌های‌ این نهاد برای جمع‌آوری زکات فطریه صورت می‌گیرد.

حیدی ادامه داد: ۱۲۰ هزار صندوق‌ صدقات‌ در قالب سه گروه صندوق‌های کوچک‌، متوسط و بزرگ در استان وجود دارد که میانگین درآمد ماهانه صندوق‌های کوچک دوهزار و ۲۰۰ تومان، صندوق‌های‌ متوسط هفت هزار و ۸۰۰ تومان و صندوق‌های بزرگ‌ ۲۰ هزار تومان است‌.

وی با اشاره به تعاملات این نهاد با موسسات‌ خیریه استان، افزود: ‌ این تعاملات موجب می‌شود کمک‌های مردمی هر چه سریع‌تر به دست ایتام برسد.

حیدری گفت: برای دسترسی راحت‌تر مردم‌ در پرداخت صدقه، روش‌های نوینی در نظر گرفته شده است.

 

توزیع ۸۴ هزار پاکت زکات فطریه در چهارمحال و بختیاری

 

منبع : ایسنانظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :


مطالب مرتبط