امروز : سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷

live

جزئیات طرح استخدام 2200 ناظر کشاورزی

جزئیات طرح استخدام ۲۲۰۰ ناظر کشاورزی

 

به گزارش ویبره – اخبار داخلی : عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس، اظهارداشت: در نشست امروز طرح استخدام ۲۲۰۰ ناظران کشاورزی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب اعضای این کمیسیون رسید.

وی افزود: باید مراقبت کنیم تا نیروهایی که بر اساس این قانون قرار است استخدام شوند ناظر باشند و نه اینکه به عنوان نیروهای ستادی استخدام شوند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، اظهارداشت: در ادامه این جلسه لایحه اصلاح و دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری مورد بحث و بررسی قرار گرفت و ماده ۵ و مکرر ۵ آن که در مورد تعاریف و اصطلاحات مربوط به دستگا‌ه‌های اجرایی بود به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

عزیزی خاطرنشان کرد: همچنین ماده ۶ این لایحه نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت که جمع‌بندی در خصوص آن به جلسات آینده موکول شد.

وی در پایان افزود: در ماده ۶ موضوع پست‌های دائم و غیردائم مورد بحث و بررسی قرار گرفت و این نکته مورد تأکید قرار گرفت که باید تبعیض و بی‌عدالتی در این باره در خصوص این پست‌ها رفع شود و همه یا دائم باشند و یا غیردائم.

 

جزئیات طرح استخدام ۲۲۰۰ ناظر کشاورزی

 

منبع : فارسنظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :


مطالب مرتبط