امروز : سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷

live

قتل اسرار‌آمیز یک جوان جویباری در باغ مرکبات

جزئیات قتل اسرار‌آمیز یک جوان جویباری در باغ مرکبات

 

به گزارش ویبره – اخبار داخلی (حوادث) : قتل یک جوان جویباری، پلیس جنایی این شهرستان را با معمای پیچیده‌ای روبه‌رو کرد.این حادثه عصر چهارشنبه۲۷تیر ۹۷ در یکی از باغ‌های مرکبات شهرستان جویبار در استان مازندران رخ داد.بنا بر این گزارش، مرد کشاورزی هنگام عبور از کنار باغی در اطراف محله سراجکلای شهرستان جویبار با دیدن پیکر بی‌جان پسری جوان مشکوک شد و با پلیس تماس گرفت.

دقایقی بعد خودروی گشت پلیس آژیر کشان در ورودی باغ متوقف شد و چند مأمور پلیس وارد باغ شدند. آنان در جریان بررسی‌های انجام گرفته با پیکر مرد جوان در حالی روبه‌رو شدند که با اصابت گلوله به بدنش دچار خونریزی شدید شده و به کما رفته بود.

 

با توجه به این وضعیت امدادگران اورژانس شهرستان بسرعت در جریان ماجرا قرار گرفته و وارد عمل شدند. با انتقال پیکر این جوان مجروح به بیمارستان تلاش‌های تیم پزشکی برای نجات او آغاز شد اما تمامی اقدامات بی‌نتیجه ماند و وی جان باخت.

با مرگ این پسر جوان به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب جویبار، جسد برای تعیین علت واقعی مرگ به پزشکی قانونی این شهرستان انتقال داده شد.

نخستین بررسی‌ها نشان داد جسد متعلق به بهرام ۲۲ ساله از ساکنان همان منطقه است.در همین راستا پلیس تجسس‌های ویژه‌ای را برای شناسایی عامل یا عاملان این تیراندازی مرگبار در دستور کار خود قرار داده است.

 

جزئیات قتل اسرار‌آمیز یک جوان جویباری در باغ مرکبات

 

منبع : روزنامه ایراننظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :