امروز : چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷

live

جیب بر حرفه ای مترو دستگیر شد

جیب بر حرفه ای مترو دستگیر شد

 

به گزارش ویبره – اخبار داخلی (حوادث) : مردی که در مترو و اتوبوس‌های بی‌آر‌تی گوشی تلفن مسافران را می‌دزدید از سوی پلیس دستگیر شد.


مأموران پلیس مستقر در ایستگاه تئاتر شهر اطلاع پیدا کردند که یکی از مسافرین مترو در زمان سرقت گوشی تلفن همراهش توسط جوانی اهل افغانستان متوجه موضوع سرقت شده و با کمک سایر مسافران داخل قطار موفق به دستگیری فرد سارق شدند.

 

با انتقال متهم به ایستگاه پلیس مترو، موضوع دستگیری سارق جیب بر به کلانتری ۱۲۹ جامی اعلام شد؛ پرونده مقدماتی با موضوع جیب بری تشکیل و متهم برای ادامه تحقیقات در اختیار پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. سرهنگ مهدی افشاری، رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت:

با شروع تحقیقات مشخص شد این متهم پس از دهها فقره سرقت گوشی تلفن همراه، تمامی گوشی‌های مسروقه را برای فروش، به‌صورت غیرقانونی از طریق مرزهای شرقی کشور خارج کرده است.

با توجه به اعتراف صریح متهم به دهها فقره سرقت به شیوه جیب بری و به‌منظور شناسایی دیگر مالباختگان احتمالی، هماهنگی‌های لازم برای انتشار تصویر بدون پوشش متهم با بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران انجام شده است؛شاکی‌ها می‌توانند برای پیگیری شکایت خود به نشانی پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران در میدان حر – انتهای خیابان ۱۲ فروردین مراجعه کنند.

 

جیب بر حرفه ای مترو دستگیر شد

 

منبع : روزنامه ایراننظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :


مطالب مرتبط