امروز : پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷

live

حمله دکتر فیاض به مهران مدیری

حمله دکتر فیاض به مهران مدیری/مهران مدیری کثیف ترینه! +فیلم

 

ویبره – وبگردی : ماجرای صحبت های جنجالی دکتر فیاض استاد دانشگاه درباره مهران مدیری و برنامه دورهمی که این برنامه رو کثیف ترین برنامه عنوان کرد و در رابطه با عاشق شدن ۱۸ باره مهران مدیری هم گفت : به ۱۸ زن تجاوز کردی و ولش کردی!و همچنین این استاد دانشگاه فردوسی پور و مهران مدیری را به رواج همجنس گرایی محکوم کرد .

 

فردا نیوز نوشت :

دکتر ابراهیم فیاض استاد دانشگاه تهران و از چهره‌های مطرح رسانه‌ای کشورمان است که اظهارات او همیشه در رسانه‌ها جنجال برانگیز بوده است؛ چرا که فیاض صحبت‌های خود را بدون ملاحظات معمول و محافظه کاری در فضای عمومی طرح می‌کند.

یکی از بحث‌های جنجالی دکتر فیاض در سال‌های اخیر اظهار نظر او در مورد وقوع بحران جنسی در ایران بوده است که حالا او معتقد است تبدیل به انقلاب جنسی شده است. با او در این زمینه مصاحبه مفصلی انجام دادیم که متن کامل آن در روز‌های آینده منتشر خواهد شد.

دکتر فیاض در بخشی از این مصاحبه در بحث به هم ریختگی جنسی در جامعه ایران به برنامه دورهمی پرداخته است. فیاض معتقد است این برنامه کثیف‌ترین برنامه از لحاظ اخلاقی است چرا که به ترویج روابط آزاد زن و مرد می‌پردازد. در ادامه این قسمت از مصاحبه را مشاهده می‌کنید.

 

 

 

دانلود این فیلم

 

حمله دکتر فیاض به مهران مدیری/مهران مدیری کثیف ترینه! +فیلمنظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :


مطالب مرتبط