امروز : یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷

live

خودکشی در لبنیاتی اهواز

خودکشی دیوانه وار مرد اهوازی در مغازه لبنیاتی

 

به گزارش ویبره – اخبار داخلی (حوادث) : اقدام به خودکشی مرد اهوازی در مغازه لبنیاتی ۱۰نفر را روانه بیمارستان کرد. علی تراب پور- رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز- در تشریح این خبر به ایرنا گفت:

ساعت هشت و بیست دقیقه چهارشنبه شب با تماس شهروندان خبر تهدید به خودکشی یک مرد جوان در منطقه فرهنگ شهر اهواز اعلام شد.
بلافاصله تیم‌های امداد نجات و اطفای حریق از ایستگاه پردیس به محل حادثه اعزام شدند. نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد مرد جوان پس از مشاجره با خانواده‌اش با تهدید به خودکشی وارد مغازه لبنیاتی‌شان شده و پس از قفل کردن درها شیرگاز درون فروشگاه را بازکرده است.

فرمانده تیم عملیاتی به‌منظور کنترل وضعیت و منصرف کردن شخص به‌فروشگاه نزدیک شد اما ناگهان مرد جوان با روشن کردن فندک مغازه را منفجر کرد. در اثر شدت انفجار ۱۰ نفر از جمله مرد جوان، فرمانده تیم عملیات آتش‌نشانی، یکی از آتش‌نشانان و تعدادی از شهروندان که برای تماشای این ماجرا به مغازه نزدیک شده بودند مصدوم شدند و به بیمارستان‌های گلستان و طالقانی اهواز اعزام و چهار نفر دیگر نیز به‌صورت سرپایی در محل توسط عوامل اورژانس پانسمان و درمان شدند.

در این حادثه کسی کشته نشد البته بیشترین آمار مجروحین این حادثه مربوط به شهروندانی است که به‌دلیل عدم توجه به هشدارهای عوامل انتظامی و امدادی به صحنه حادثه نزدیک و با بروز انفجار، مصدوم شدند. دراین حادثه براثر شدت انفجار به یک مغازه همجوار نیز خساراتی وارد شد همچنین شیشه‌های خانه‌های تعدادی از همسایه‌ها نیز شکست. حال یکی از آتش‌نشانان نامساعد گزارش شده است.

 

خودکشی دیوانه وار مرد اهوازی در مغازه لبنیاتی

 

منبع : ایرنانظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :