امروز : چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

live

دانشجویان خارجی در پنج رشته جدید پذیرش می شوند

دانشجویان خارجی در پنج رشته جدید پذیرش می شوند

 

به گزارش ویبره – اخبار داخلی (علمی و دانشگاهی) : منطقه اصفهان هوشنگ طالبی در شانزدهمین آیین نکوداشت دانش‌آموختگان غیر ایرانی اظهار کرد: در کشور ایران بیش از چهار میلیون و ۲۰۰ هزار نفر دانشجو در بیش از ۲۲۰۰ دانشگاه مشغول تحصیل هستند و ایران به لحاظ علمی در جایگاه مناسبی قرار دارد و از این رو تعدادی دانشجوی غیر ایرانی نیز داریم.

وی در عین حال متذکر شد: تلاش اساتید و دانشجویان ایرانی سبب شده تا در دنیا جایگاه ویژه‌ای را کسب کنیم. ایران ظرفیت‌های آموزشی و پژوهشی مناسبی دارد و از همین رو جزء دانشگاه‌های خوب محسوب می شویم.

رییس دانشگاه اصفهان افزود: دانشجویان ایرانی که در مقاطع بالاتر در کشورهای پیشرفته مشغول به تحصیل هستند، جزء نخبگان به حساب می‌آیند. دانشگاه‌های ما نیز استانداردهای جهانی را دارند و از همین رو دانشجویانی تربیت می‌کنند که جزو بهترین‌ها قرار می‌گیرند.

وی با اشاره به پنج دانشگاه برتر استان اصفهان، گفت: اصفهان شهری تاریخی فرهنگی و صنعتی است و چنین شهری باید دانشگاه‌هایی داشته باشد که در خور اصفهان است.

طالبی با اشاره به ۲۵۰ نفر دانشجوی خارجی این دانشگاه ادامه داد: ما می‌توانیم بیش از این دانشجوی خارجی داشته باشیم. امیدوارم شما دانشجویان نیز به عنوان سفیران دانشگاه پیام ما را به دوستانتان برسانید که می‌توانیم میزبانی خوب برای دانشجویان خارجی باشیم.

 

دانشجویان خارجی در پنج رشته جدید پذیرش می شوند

 

منبع : ایسنانظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :