امروز : چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

live

درخواست مهم نمایندگان از وزیر صنعت

درخواست مهم نمایندگان از وزیر صنعت

 

به گزارش ویبره – اخبار داخلی (سیاست و مجلس) : «محمدرضا رضایی»، رئیس کمیسیون عمران مجلس، در حاشیه جلسه غیرعلنی امروز مجلس در جمع خبرنگاران از حضور نوبخت و شریعتمداری در جلسه خبر داد و گفت: بررسی وضعیت اقتصادی کشور محور این جلسه بود.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مطالبه نمایندگان از وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه غیرعلنی مجلس انتشار لیست دریافت کنندگان ارز دولتی بود، افزود: مقرر شد لیستی از این افراد به طور کامل منتشر شود.

وی با تاکید بر اینکه روسای کمیسیون های تخصصی مجلس در این جلسه اظهاراتی در حوزه های مختلف کشور مطرح کردند، تصریح کرد: بنده در خصوص مسکن، وضعیت پروژه های عمرانی و مباحثی از این دست مطالبی را مطرح و خواستار بهبود شرایط کشور شدم.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه در این جلسه روسای کمیسیون های تخصصی مجلس راهکارهای بهبود وضعیت اقتصادی کشور را به تیم اقتصادی دولت ارایه کردند، گفت: اظهارات رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور حول محور بهبود شرایط زندگی اقشار آسیب پذیر جامعه بود.

وی یادآور شد: طبق اظهارات تیم اقتصادی دولت در این جلسه مشخص شد که دولت خود را برای شرایط سخت آماده کرده و تدابیر لازم اندیشیده شده است.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، در پاسخ به این سوال که آیا در خصوص طرح دو فوریتی مجلس اظهارنظری در نشست غیر علنی مجلس صورت گرفته یا خیر، گفت: در این باره صحبتی نشد اما بهتر است دولت برای بهبود شرایط کشور لایحه ر ا تقدیم مجلس کند.

 

درخواست مهم نمایندگان از وزیر صنعت

 

منبع : برنانظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :