امروز : چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

live

راه طولانی مانچینی با ایتالیای مانده از جام جهانی

راه طولانی مانچینی با ایتالیای مانده از جام جهانی

 

به گزارش ویبره – ورزش ایران و جهان : پس از اینکه ایتالیا با ونتورا نتوانست مجوز حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ را به دست بیاورد، مسئولان فدراسیون فوتبال این کشور تصمیم به ایجاد تحولاتی در کادر فنی گرفتند و اکنون امیدوارند با مانچینی، به روزهای اوج خود بازگردند.

مانچو کار خود در تیم ملی ایتالیا را ۹ روز دیگر در یک بازی دوستانه مقابل عربستان سعودی آغاز خواهد کرد و پس از آن هم شاگردانش را در دو دیدار دوستانه دیگر مقابل فرانسه و هلند به میدان خواهد فرستاد.

او به سایت فدراسیون فوتبال ایتالیا گفت:« من به اتفاقاتی که دارد برایم رخ می‌دهم افتخار می‌کنم. فکر می‌کنم برای یک مربی، هدایت تیم ملی کشورش نهایت افتخار باشد و من بابت اینکه چنین فرصتی در اختیارم گذاشته شده، خوشحالم. متأسفانه در فوتبال گاهی اوقات شما مجبورید لحظات سخت و منفی را سپری کنید، پس ما باید راهی برای برگرداندن تیم ملی به جایی که به آن تعلق دارد، پیدا کنیم.»

مانچینی ادامه داد:« ایتالیا همیشه یکی از بهترین تیم‌های ملی دنیا بوده و به همین دلیل ما امیدواریم که تمام فاکتورهای لازم برای رسیدن به این هدف را داشته باشیم. اهداف اصلی من در این تیم همان چیزهایی است که تیم ملی همیشه داشته است که آنها هرچه سریعتر احیا کردن تیم برای رسیدن به سطحی است که پتانسیل قهرمانی در یورو و جام جهانی داشته باشد.

جز این من هیچ هدف دیگری ندارم. بازیکنانی که به اردوی تیم ملی می‌آیند، همگی بازیکنانی حرفه‌ای هستند. آنها می‌دانند چه چیزی لازم است و چه کاری باید انجام دهند. همه ما باید حامی تیم ملی باشیم چون این تیم به تمام مردم کشور تعلق دارد. زنده‌ باد آتزوری.»

 

راه طولانی مانچینی با ایتالیای مانده از جام جهانی

 

منبع : ورزش ۳نظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :