امروز : سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷

live

ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکونی توسط سپاه برای مددجویان بوشهری

ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکونی توسط سپاه برای مددجویان بوشهری

 

به گزارش ویبره – اخبار داخلی : مهندس سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد در دیدار با آیت الله صفایی بوشهری، نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه سال گذشته ۶۰۰ واحد مسکونی با همکاری سپاه پاسداران برای مددجویان استان بوشهر ساخته شد گفت: طی تفاهم نامه میان کمیته امداد و سپاه، امسال هزار واحد مسکونی دیگر برای مددجویان این استان ساخته می‌شود.

فتاح با اظهار اینکه با همت مردم و مسئولان هیچ مددجویی پشت نوبتی دریافت جهیزیه و دریافت کمک هزینه ازدواج وجود ندارد خاطر نشان کرد: با توجه به نام گذاری امسال با عنوان حمایت از کالای ایرانی، جهیزیه مددجویان این نهاد از کالاهای باکیفیت ایرانی تامین می شود.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته کمک های مردمی ۳۰ درصد رشد یافت گفت: هدف این نهاد توانمند سازی و خودکفایی مددجویان است به طوری که سال گذشته ۱۳۵ هزار تسهیلات قرض الحسنه اشتغال‌زایی به مبلغ دو هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان به مددجویان پرداخت شد.

بر اساس گزارش سایت خبری کمیته امداد، وی با اشاره به اینکه در سال ۹۶ برای ۲۴۰۰ مددجوی بوشهری با اعتبار ۵۰ میلیارد تومان فرصت شغلی ایجاد شد گفت: با توجه به ذخایر نفت و گاز در این منطقه نباید فقیر و نیازمندی در این استان وجود داشته باشد.

 

ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکونی توسط سپاه برای مددجویان بوشهری

 

منبع : ایسنا
دانلود آهنگ گل پونه محسن ابراهیم زاده


نظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :