امروز : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷

live

سرقت

سرقت برای داشتن ماشین های لوکس

 

به گزارش ویبره – اخبار داخلی (حوادث) : پسر جوان که عاشق خودروهای لوکس بود تصمیم گرفت با پول‌هایی که از راه دزدی به‌دست می‌آورد به آرزویش تحقق بخشد.به گزارش خبرنگار جنایی «ایران»؛ ساعت ۱۱:۳۰ شب ۱۸ تیر مأموران کلانتری ۱۳۰ نازی آباد در جریان درگیری یک زن و مرد در مجتمعی مسکونی در خیابان نیک نام قرار گرفتند.

با حضور مأموران، زن جوان که زخمی شده بود، گفت: من مدیر ساختمان هستم در خانه بودم که یکی از همسایه‌ها زنگ زد و گفت مرد غریبه‌ای را جلوی واحد طبقه اول دیده است .فوری به پایین آمدم و دیدم جوانی کیف به دست در حال خروج از آپارتمان است. وقتی علت حضورش را پرسیدم به سمت من حمله ور شد.

با اطلاعاتی که این زن در اختیار مأموران قرار داد، بلافاصله طرح مهار اجرا و متهم ۲۴ ساله دستگیر شد. از داخل کیف سارق مقدار زیادی طلا به قیمت حدوداً ۱۰۰ میلیون تومان و نیز یک دستگاه هارد رایانه و مدارک هویتی کشف شد.

متهم جوان در تحقیقات اولیه گفت: من عاشق خودروهای لوکس بودم اما از آنجایی که توانایی مالی برای خرید این نوع خودرو را نداشتم تصمیم به سرقت گرفتم.

به قدری به این نوع خودروها علاقه داشتم که هر کجا خودروی لوکسی می‌دیدم از صاحبان آنها می‌خواستم اجازه دهند تا با ماشین‌شان عکس بیندازم.سرهنگ رسول جهانی رئیس کلانتری ۱۳۰ نازی آباد در پایان این خبر گفت:

متهم برای ادامه تحقیقات با هماهنگی قضایی در اختیار پایگاه هفتم آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 

سرقت برای داشتن ماشین های لوکس

 

منبع : روزنامه ایراننظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :