امروز : سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷

live

سقوط جت آموزشی نیروی هوایی آمریکا در تگزاس

یک جت آموزشی متعلق به نیروی هوایی آمریکا در پایگاه هوایی در تگزاس سقوط کرد.

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، پایگاه نیروی هوایی لافلین آمریکا اعلام کرد یک جت آموزشی T-38C Talon متعلق به نیروی هوایی این کشور در ایالت تگزاس سقوط کرد. در پی این حادثه خلبان این هواپیمایی آموزشی در این سانحه جان خود را از دست داد ولی دیگر خلبان این پرواز تنها دچار جراحت شده است.

این حادثه در پایگاه نیروی هوایی لافلین به وقوع پیوست. در بیانیه منتشر شده پایگاه نیروی هوایی لافلین در پی این سانحه آمده است: یکی از خلبانان این پرواز کشته شد و خلبان دیگر به مرکز مراقبت درمانی منطقه ای وال ویرد منتقل شد.

هواپیمای آموزشی T-38C Talon متعلق به پایگاه هوایی لافلین در تگزاس در حدود ساعت ۷:۴۰ دقیقه عصر امروز به وقت محلی در این پایگاه دچار سانحه شد و سقوط کرد.

در ادامه این بیانیه آمده است پایگاه نیروی هوایی لافلین پیش از در جریان گذاشتن خانواده‌های قربانیان حادثه، نام آنها را افشا نخواهد کرد. همچنین بر اساس بیانیه منتشره از سوی پایگاه هوایی لافلین ماموران اورژانس در حال حاضر در محل وقوع این حادثه حضور دارند و قرار است به زوردی هئیتی از افسران بررسی علل سقوط این هواپیما را برعهده بگیرند.

پایگاه هوایی لافلین وعده داد در اسرع وقت جزئیات بیشتری درباره این سانحه ارائه خواهد کرد. هنوز از علت یا عوامل سقوط این هواپیمای آموزشی خبری در دست نیست.نظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :


مطالب مرتبط