امروز : چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷

live

صحبت های سرمربی بارسلونا بعد از باخت دیشب مقابل لوانته

صحبت های سرمربی بارسلونا بعد از باخت دیشب مقابل لوانته

 

به‌ گزارش ویبره – ورزش ایران و جهان : ‌و ‌به نقل از آس، بارسلونا یک‌شنبه شب در هفته‌ سی و هفتم لالیگا ۵ بر ۴ از لوانته شکست خورد و رکورد شکست ناپذیری‌ اش در این رقابت‌ها پایان یافت.

ارنستو والورده پس از این بازی گفت‌: مغلوب نشدن برابر تیم‌ها به نظر آسان می‌رسد اما این چنین نیست و گاهی در فوتبال از این اتفاقات رخ می‌دهد. گاهی شرایط مطابق میلتان پیش نمی‌رود و حریف به همه چیز می‌رسد تا پیش از این بازی مغلوب هیچ تیمی نشده بودیم. دیشب بازی عجیبی را تجربه کردیم. در وضعیت سختی توانستیم نتیجه‌ را ۵ بر ۴ کنیم.

سرمربی بارسلونا در ادامه‌ اظهار کرد: ما خوب شروع کردیم ولی آنها دروازه‌مان را باز کردند و در کمتر از ۱۰ ‌دقیقه از شروع بازی گل زدند. لوانته در ۱۰ ‌دقیقه ابتدایی نیمه دوم نیز سه گل به ثمر رساند. بازی‌ها قابل پیش‌بینی نیستند. ما در طول فصل خیلی خوب ضد حملات حریفانمان را کنترل کردیم ولی دیشب این اتفاق نیفتاد. آنها ضد حمله فوق‌العاده‌ داشتند.

والورده در پایان گفت‌: ما در این بازی عصبی شده بودیم. فرصت داشتیم فصل را بدون شکست به پایان برسانیم اما در طول یک فصل هر بازی‌ در شرایط متفاوتی است. شکست ناپذیری در طول یک فصل کار بسیار سختی است.

 

صحبت های سرمربی بارسلونا بعد از باخت دیشب مقابل لوانته

 

منبع : ایسنا
دانلود آهنگ گل پونه محسن ابراهیم زاده


نظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :


مطالب مرتبط