امروز : دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷

live

عرضه گوشی هواوی میت 20 لایت در دو نسخه

عرضه گوشی هواوی میت ۲۰ لایت در دو نسخه

 

به گزارش ویبره – اخبار فناوری : هواوی قصد دارد در ادامه سال جاری میلادی از گوشی های پرچمدار جدید خود رونمایی کند. علاوه بر این محصولات شاهد رونمایی از هواوی میت ۲۰ لایت نیز خواهیم بود.

هواوی به تازگی اعلام کرده میزان فروش گوشی های هوشمند آن به ۱۰۰ میلیون دستگاه رسیده است. این شرکت قصد دارد تا پایان سال جاری میلادی ۲۰۰ میلیون گوشی هوشمند را در بازار به فروش برساند.

هواوی برای افزایش فروش محصولات خود به تازگی از گوشی های نوا ۳ و نوا ۳i رونمایی کرده است. با این حال این کمپانی برای افزایش فروش خود باید محصولات دیگری را نیز معرفی کند.

اخیرا اطلاعات جدیدی در رابطه با دستگاه های سری میت هواوی از سوی رولند کوانت منتشر شده است.

بر اساس اعلام این شخص گوشی میت ۲۰ لایت دارای کدنام Sydney بوده و در دو نسخه Sydney M و Sydney I روانه بازار می شود.

رولند کوانت در رابطه با مشخصات فنی این گوشی هوشمند اطلاعاتی را منتشر نکرده است.

این احتمال وجود دارد که یکی از این محصولات به سنسور اثر انگشت بر روی پنل پشتی خود مجهز شود و نمونه دیگر دارای اسکنر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش باشد.

 

عرضه گوشی هواوی میت 20 لایت در دو نسخه

 

در گذشته یک کاربر در XDA به کد Sidney اشاره کرده بود.

استفاده از کلمه «لایت» به معنای معرفی نسخه ضعیف تر پرچمدار هواوی است. در حالی که انتظار می رود هواوی میت ۲۰ لایت در مقایسه با میت ۲۰ مشخصات فنی ضعیف تری داشته باشد، این احتمال نیز وجود دارد که این دستگاه نسخه جهانی پرچمدار آینده هواوی باشد.

با توجه به محصولاتی که هواوی در گذشته معرفی کرده است، انتظار می رود هواوی میت ۲۰ لایت نسخه ضعیف تر پرچمدار این برند باشد. در گذشته شاهد رونمایی از گوشی های P20 لایت و میت ۱۰ لایت با مشخصات ضعیف تر در مقایسه با دستگاه های پرچمدار بوده ایم.

هواوی به تازگی از پردازنده Kirin 710 رونمایی کرده است (پردازنده کایرین ۷۱۰ مخصوص گوشی های میان رده معرفی شد). این احتمال وجود دارد که قدرت گوشی میان رده آینده هواوی را این چیپست تامین کند.

 

عرضه گوشی هواوی میت ۲۰ لایت در دو نسخه

 

منبع : کلیکنظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :