امروز : یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷

live

عکس هایی از سکونتگاه کیم جونگ اون رهبر کره شمالی

عکس هایی از سکونتگاه کیم جونگ اون رهبر کره شمالی

 

ویبره – وبگردی : به نوشته روزنامه دیلی میل، محل عکسبرداری “والری شاریفولین”، روزنامه‌نگار روس مشخص نیست اما جایی در حومه پیونگ‌یانگ بوده است و یک اقامتگاه مدرن با باغی زیبا و دکوراسیون داخلی مینیمالیستی را به تصویر کشید. دسترسی شاریفولین به این مکان در زمان سفر سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه به پیونگ‌یانگ هموار شده است.

تصاویر این عمارت جنبه‌هایی دیده نشده از زندگی خصوصی کیم جونگ اون،‌ رهبر کره‌شمالی را نشان می‌دهد. با این حال محافظ سابق اون می‌گوید که او هشت عمارت دیگر هم در خارج از پایتخت دارد.

در حالی که اون کاخ‌های متعددی دارد، اما تصاویر آنها در دسترس نیست و علت آن قوانین امنیتی دشواری است که دولت کره‌شمالی تبیین کرده است.

عمارتی که تصاویر آن منتشر شده در زمینی بزرگ بنا شده است و زینت‌بخش آن گل‌های زیبایی هستند که اون می‌تواند حین قدم زدن در باغ‌ها از آنها لذت ببرد.

همچنین این مساله روشن نیست که آیا دیدار لاوروف با کیم جونگ اون در همین مکان برگزار شده است یا خیر. رهبر کره‌شمالی احتمالا از حامیان سرسخت فرهنگ غنی است؛ چرا که چندین مجسمه پیچیده در سراسر ملک او به چشم می‌خورد.

 

 

 عکس هایی از سکونتگاه کیم جونگ اون رهبر کره شمالی عکس هایی از سکونتگاه کیم جونگ اون رهبر کره شمالی عکس هایی از سکونتگاه کیم جونگ اون رهبر کره شمالی عکس هایی از سکونتگاه کیم جونگ اون رهبر کره شمالی عکس هایی از سکونتگاه کیم جونگ اون رهبر کره شمالی عکس هایی از سکونتگاه کیم جونگ اون رهبر کره شمالی

عکس هایی از سکونتگاه کیم جونگ اون رهبر کره شمالی

 

منبع : ایسنانظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :