امروز : چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷

live

فرار متهم

فرار متهم متجاوز و قاچاقچی با بنز گران قیمت

 

به گزارش ویبره – اخبار داخلی (حوادث) : متهم فراری وقتی پلیس را در یک قدمی خود دید سوار بر بنز گران قیمتش پا به فرار گذاشت اما با شلیک گلوله مأموران به ناچار تسلیم شد.
این حادثه روز دوشنبه یکم مرداد در شهرستان لاهیجان رخ داد.

 

مأموران نیروی انتظامی شهرستان لاهیجان در هنگام گشت به خودروی بنز گران قیمتی ظنین شده و از راننده خواستند تا توقف کند اما مرد جوان با دیدن مأموران پلیس ناگهان پایش را روی گاز گذاشت و با سرعت زیاد فرار کرد. مأموران نیز بلافاصله به تعقیب او پرداختند.

راننده با حرکات خطرآفرین و مارپیچ در خیابان‌های شهر می‌گریخت و مأموران نیز به دنبالش بودند. عملیات تعقیب و گریز متهم ادامه داشت تا اینکه مأموران با شلیک چند گلوله به لاستیک‌های این خودرو، سرانجام آن را متوقف کردند.

با دستگیری راننده ۳۶ ساله و انتقال او به مقر پلیس بررسی‌ها درباره سوابق او آغاز و مشخص شد که این مرد از متهمان خطرناک و سابقه‌دار است.سرهنگ محمود قاسمی فرمانده انتظامی لاهیجان در این باره گفت:

 

این متهم جرایمی از قبیل تهیه و توزیع مواد مخدر، تجاوز به عنف، نگهداری و حمل سلاح گرم، سرقت خودرو و سرقت پول را مرتکب شده است.براساس اعلام پلیس متهم که اهل تهران است با تشکیل پرونده به مقامات قضایی تحویل داده شد.

 

فرار متهم متجاوز و قاچاقچی با بنز گران قیمت

 

منبع : روزنامه ایراننظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :