امروز : چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

live

قاتل سریالی زنان گیلانی

قاتل سریالی زنان گیلانی به ۸ بار قصاص محکوم شد

 

به گزارش ویبره – اخبار داخلی (حوادث) : مرد جنایتکار که با همدستی همسر دومش ۸ زن را در شهرهای استان گیلان به قتل رسانده بود از سوی قاضی دادگاه کیفری به ۸ بار قصاص محکوم شد.

 

احمد سیاوش‌پور -رئیس کل دادگستری استان گیلان- به میزان گفت: متهم مرد پرونده به جرم ۸ فقره قتل عمد زن مسلمان به ۸ فقره قصاص نفس محکوم شد که اولیای دم مقتولان براساس قانون مجازات اسلامی می‌توانند او را قصاص کنند.

 

این مرد به جرم جنایت بر میت ۶ نفر از مقتولان به ۶ فقره یک دهم دیه کامل در حق مقتولان و ۶ فقره ۱۰۰ ضربه شلاق تعزیری و همچنین به جرم ۸ فقره سرقت طلای مقتولان به مجازات ۸ فقره سه سال حبس و ۸ فقره یکصد ضربه شلاق تعزیری و رد اموال مسروقه درحق خانواده مقتولان محکوم شد.

رئیس کل دادگستری استان در ادامه به شرح محکومیت متهم زن پرونده پرداخت و بیان داشت:

متهم زن پرونده به جرم معاونت در یک فقره قتل به ۱۲ سال حبس تعزیری و به جرم مورد معامله قرار دادن ۴ فقره طلای مقتولان به ۴ فقره ۴ سال حبس و ۴ فقره ۸۰ ضربه شلاق محکوم شد.

 

در خصوص سایر اتهامات متهم زن پرونده نیز رأی برائت صادر شد. رأی صادره ظرف ۲۰ روز از تاریخ ابلاغ، قابل تجدید نظرخواهی در دیوان عالی کشور خواهد بود.این مرد جنایتکار از سال ۱۳۸۷ و زمانی که فقط ۳۱ سال داشت، نخستین جنایت خود را مرتکب شده و بعد از قتل زن میانسالی جسد او را به انباری خانه پدری‌اش برده و در آنجا دفن کرده بود.

 

قتل‌های دوم و سوم این مرد در اردیبهشت و خرداد سال ۱۳۸۸ رخ داد.مرد جنایتکار پس از آنکه از همسر اولش صاحب یک فرزند شد به‌‌مدت ۴ سال دست به جنایت نزد اما بار دیگر در سال ۱۳۹۵ جنایات هولناک خود را از سر گرفت و در مدت یک سال ۴ زن دیگر را قربانی نیت شیطانی خود کرد.

 

وی در تمام این مدت مدام محل زندگی خود را تغییر می‌داد و سعی داشت ردی از خود بر جا نگذارد تا اینکه سرانجام در اواخر فروردین ۹۶ در تله پلیس گرفتار شد و به همراه همدستش که همسر صیغه‌ای‌اش بود در یکی از محلات شهر رشت بازداشت شد.

 

قاتل سریالی زنان گیلانی به ۸ بار قصاص محکوم شدنظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :