امروز : سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷

live

محکوم کردن انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس در روز قدس

محکوم کردن انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس در روز قدس

 

به گزارش ویبره – اخبار داخلی : شهرام کوسه غراوی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان ضرورت حضور در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: تمام کشورهای مسلمان همچون ایران که همواره یار و یاور ملت‌های مظلوم هستند به پا خیزند و اقدام رییس‌جمهور دیوانه آمریکا در انتقال پایتخت این کشور به بیت‌المقدس را محکوم کنند.

نماینده مردم مینودشت در مجلس همچنین از سازمان کنفرانس اسلامی خواست این تصمیم آمریکا را در جلسه‌ای فوق‌العاده بررسی و مراتب اعتراض شدید کشورهای مسلمان را به گوش آمریکایی‌ها برسانند و حمایت‌شان از ملت مظلوم فلسطین را نشان دهند.

وی آمریکا را در تحقق اهداف استکباری‌ در انتقال سفارت به بیت‌المقدس شکست خورده دانست و اظهار کرد: همانطور که مقام معظم رهبری گفتند رژیم صهیونیستی طی ۲۰ سال آینده نابود خواهد شد و این اتفاق قطعا خواهد افتاد.

این عضو هیات رییسه فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی مجلس تصریح کرد: ملت‌های آزاده در روز قدس اعتراض شدیدشان به این سیاست استکباری و حمایتشان از ملت مظلوم فلسطین را نشان خواهند داد. به نظرم ملتهای غیرمسلمان نیز باید نسبت به این مسئله واکنش درخوری نشان داده و به این اقدام اعتراض کنند.

 

محکوم کردن انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس در روز قدس

 

منبع : ایسنانظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :