امروز : جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷

live

مدل چترهای جدید ساخته شده + عکس

تصور کنید که در فصل زمستان هستیم و شما دیر از خواب بیدار می شوید و هنگامیکه از پنجره بیرون را مشاهده می کنید متوجه می شوید که بارش سنگینی وجود دارد و اتومبیل شما در تعمیر گاه است.

برای اینکه فورا به محل کار خود برسید،ناچارید تا از چترهای بزرگ استفاده کنید که کاملا جاگیر هستند و نمی توان آنها را داخل کیف هایمان جای دهیم.اگر چنین اتفاقی برای شما افتاد،می توانید از چترهای جدید که همانند ژاکت هستند خریداری نمایید تا این مشکل شما رفع شود.

تا کنون شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که در فصول سرد سال،در هنگام بارش باران برای انجام کاری به بیرون از خانه می روید و از چترهایی که اغلب بزرگ و جاگیر هستند استفاده می کنید.در طی استفاده از چترها یقینا یکی از دست هایتان دمایش کم خواهد بود و دیگر دمای بسیار بالایی نسبت به آن خواهد داشت چرا که در جیب خود قرار می دهید.

اما یک سری از طراحان برای اینکه در فصول سرد سال دچار چنین اتفاقی نشوید،چترهای جدید و جذابی را طراحی کردند که همانند ژاکت است و به وسیله آن دیگر نیازی به استفاده از چترهای جاگیر و بزرگ نیست.

همان گونه که در تصاویر مشاهده می نمایید،این چترها در واقعیت یک وسیله کاملا کاربردی برای فصول سرد سال هستند و با استفاده از آنها دیگر نیازی به استفاده از چترهای جاگیر و بزرگ نیست.

گفتنی است که قیمت این چتر فوق العاده کاربردی ، ۱۱ پوند است که تاکنون بیش از ۲۰۰۰سفارش داشته است.یقینا انتظار می رود که این چتر بتواند فروش فوق العاده زیادی در میان جوانان داشته باشد.

 

 
دانلود آهنگ گل پونه محسن ابراهیم زاده


نظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :


مطالب مرتبط