امروز : یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷

live

قاری برتر جشنواره فجر تلاوت

معرفی قاری برتر جشنواره فجر تلاوت قرآن کریم

 

به گزارش ویبره – اخبار داخلی : جشنواره فجر تلاوت ویژه رقابت برگزیدگان ادوار مختلف جشواره تلاوت‌های مجلسی شب گذشته در حسینیه صاحب‌الزمانی تهران برگزار شد و در پایان حسین شالچی توانست عنوان برگزیده جشنواره را رأی داوران و عموم مردم از آن خود کند.

در اینجشنواره اساتیدی چون سیدمحسن موسوی بلده، محمد‌رضا زاهدی، ابراهیم آهور، محمود متقی‌پناه، وحید مهاجر، محسن امیری، احمد مرادی، محمد کاظمی، حسین شریفیان، علی فربین و علی قاسم‌آبادی به عنوان اعضای هیأت داوران به قضاوت پرداختند.

تلاوت افتخاری سید‌جواد حسینی و اجرای ابتهال توسط حسن خانچی و مدیحه‌سرایی محمد سلمانیان و تلاوت محمدرضا حاتمی قاری نوجوان از جمله برنامه‌های جانبی این مراسم بود و اجرای آن را منصور آقا‌محمدی و محمد‌رضا پورمعین بر عهده داشتند.

در پایان از مجموع ۸۷۵ رای حسین شالچی با کسب ۴۳۸ رای توانست رتبه اول جشنواره فجر تلاوت را از آن خود کند و پس از وی به ترتیب آقایان نایب‌علی عبدالهی، وحید خزایی، رسول تمجید، حمید رحیمی، سیدصادق مسلمی و سیدعباس حسینی دوم تا هفتم شدند.

در پایان این جشنواره که تا حدود ساعت ۱ بامداد به طول انجامید به قید قرعه به بیست نفر کمک هزینه سفر به مشهد مقدس اهداء شد.

 

معرفی قاری برتر جشنواره فجر تلاوت قرآن کریم

 

منبع : فارسنظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :


مطالب مرتبط