امروز : سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷

live

موشک‌های ایران روزبه‌روز بهتر و پیشرفته‌تر می‌شوند

نشنال اینترست حمله‌های ایران به مواضع تروریست‌ها را پرقدرت‌ترین حملات موشکی کشورمان در ۲۰ سال اخیر توصیف و به بهتر شدن توان موشکی ایران اذعان کرد

نشریه آمریکایی نشنال اینترست حمله‌های موشکی اخیر ایران به مواضع تروریست‌ها را پرقدرت‌ترین حملات موشکی کشورمان طی ۲۰ سال اخیر توصیف و اذعان کرد موشک‌های ایران روز به روز بهتر می‌شوند.

پایگاه اینترنتی نشریه نشنال اینترست نوشت: ایران به رغم مطالبات دولت آمریکا مبنی بر توقف کامل فعالیت موشکی خود، به توسعه فزاینده موشک‌های دوربرد ادامه می‌دهد و در برخی موارد از موشک‌های کوتاه برد خود استفاده می‌کند.

بنابر این گزارش، ایران در هشتم سپتامبر (۱۷ شهریور) و اول اکتبر (۹ مهر) سال جاری میلادی با موشک‌های «ذوالفقار»، «قائم _۱» و «فاتح _ ۱۱۰» مواضع تروریست‌ها را هدف قرار داد. این حملات که پرقدرت‌ترین حملات موشکی ایران طی ۲۰ سال گذشته بوده است علاوه بر توسعه فناوری موشکی، نشان می‌دهد کیفیت انواع موشک‌های ایران روز به روز بهتر می‌شوند.

در حمله اول اکتبر دو موشک ذوالفقار و قائم _۱ اهداف گروه تروریستی داعش در نزدیکی مرز شرقی سوریه و شهر بوکمال را هدف قرار دادند. پرتاب موشک‌های فاتح _ ۱۱۰ نیز در سپتامبر سال جاری میلادی مواضع تروریست‌ها در کردستان عراق را منهدم کرد که در این حمله دست کم ۱۷ نفر از عناصر آن‌ها کشته شدند.
دانلود آهنگ گل پونه محسن ابراهیم زاده


نظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :