امروز : چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷

live

گربه ای به نام آشیل که جام جهانی 2018 را پیش بینی می کند

گربه ای به نام آشیل که جام جهانی ۲۰۱۸ را پیش بینی می کند

 

به گزارش ویبره – اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه : کمیته گردشگری سن پترزبورگ، نوشت: این پیش بینی طبق برنامه روز ۱۳ ژوئن راس ساعت ۲ صبح به وقت محلی، یک روز پیش از آغاز بازی افتتاحیه و در جریان کنفرانس مطبوعاتی که به منظور گشایش مرکز مطبوعاتی شهر سن پترزبورگ برگزار می شود؛ انجام خواهد شد.

علاوه بر این، تمام هفت دیداری که مطابق برنامه در شهر سن پترزبورگ برگزار می شود؛ در موزه آرمیتاژ پیش بینی می کند؛ با این حساب، بازی تیم های مراکش و ایران ، روسیه و مصر، برزیل و کاستاریکا و آرژانتین و نیجریه که به ترتیب در روزهای ۱۵، ۱۹، ۲۲ و ۲۶ ژوئن و همچنین دو دیدار مرحله پلی آف و تک بازی رده بندی نیز که در این شهر برگزار می شود توسط آشیل پیش بینی خواهد شد.

نتایج پیش گویی ها
گربه اشرافی موزه آرمیتاژ سن پترزبورگ تاکنون از چهار دیدار جام کنفدراسیون های سال ۲۰۱۷ که شامل بازی افتتاحیه و فینال می شود؛ سه دیدار را به درستی پیش بینی کرده است.
براساس اظهارات منشی مطبوعاتی موزه آرمیتاژ؛ آشیل در سال ۲۰۱۷ به دلیل ‘توانایی های گزینشی، تحلیلی و رفتارهای غیرعادی’ برای پیش گویی مسابقات انتخاب شده است؛ این در حالی است که ناشنوا بودن او که البته در میان گربه سانان سفید رنگ موضوع غیرعادی محسوب نمی شود، دلیل دیگری است که موجب تمرکز بالا در انتخاب تیم برنده می شود.

گفتنی است مطبوعات بریتانیایی در سال ۲۰۱۵؛ گربه های موزه آرمیتاژ سن پترزبورگ را در فهرست غیرعادی ترین جاذبه های گردشگری جهان قرار دادند.
استفاده از حیوانات برای پیشگویی مسابقات جام جهانی که بیشتر جنبه تفریحی دارد، موضوع تازه ای نیست. در جام جهانی ۲۰۱۰، پاول هشت‌پایی در آکواریوم شهر اوبرهاوزن در آلمان بود که با پیش‌بینی بسیاری از مسابقات تیم ملی فوتبال آلمان به شهرت جهانی رسید. با این حال برخی پیش گویی های وی را شانسی دانسته‌اند و عده‌ای هم آن را هدایت شده و از پیش برنامه ریزی شده می‌دانند.

 

رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸؛ از ۲۴ خردادماه سال جاری به مدت یک ماه در ۱۱ شهر کشور روسیه برگزار می شود و تیم ملی کشورمان که دومین حضور متوالی خود را در این رویداد بزرگ تجربه می کند، در گروه (بی) با تیم های اسپانیا، پرتغال و مراکش دیدار خواهد کرد./ایرنا

 

 

گربه ای به نام آشیل که جام جهانی ۲۰۱۸ را پیش بینی می کند

 

منبع : ایران آنلایننظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :


مطالب مرتبط