امروز : سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷

live

گروگانگیری که با ساتور به پلیس حمله کرد

دزدان خشن که پلیس را در چند قدمی خود می‌دیدند با گروگان گرفتن دو مرد و پرتاب ساتور به سمت مأمور پلیس تصمیم به فرار داشتند اما در دام پلیس گرفتار شدند.

ساعت ۹:۳۰ صبح ۱۱ آبان، زن میانسالی با پلیس تماس گرفت و گفت دو مرد در حال باز کردن قفل پنجره خانه همسایه ما هستند و به‌نظر می‌رسد که سارق باشند با تماس زن میانسال بلافاصله مأموران گشت کلانتری ۱۲۸ تهران‌نو راهی محل شدند. دو مرد جوان با مشاهده مأموران جعبه‌ای را که همراه داشتند به سمت آنها پرتاب کرده و از محل متواری شدند دقایقی بعد ناگهان سرباز کلانتری با شنیدن صدای فریاد کمک خواهی از خانه‌ای در همان حوالی بلافاصله خود را به محل رسانده و در مقابل در ورودی یک خانه با دو مرد جوان درحالی که قمه و ساتور به دست داشتند مواجه شد.

متهمان با دیدن مأمور پلیس یکی از ساکنان خانه را گرفته و با گذاشتن ساتور زیر گردن گروگان جوان از مأمور کلانتری خواستند تا به آنها اجازه فرار دهد. اما در حالی که مأمور جوان سعی داشت با صحبت آنها را وادار به تسلیم کند ناگهان سارق عصبانی شد و ساتوری را که زیر گردن گروگانش گذاشته بود به سمت مأمور پلیس پرتاب کرد. در همین هنگام همدستش که قمه‌ای در دست داشت از پله‌ها بالا رفت. در همین موقع همسایه طبقه اول که با شنیدن سر و صدا به راه پله‌ها آمده بود نیز از سوی همدست سارق گروگان گرفته شد. افسر کلانتری نیز با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح به سمت پای او شلیک کرد. گروگانگیر قمه به‌دست بدین ترتیب نقش زمین شد و همدستش نیز مجبور به تسلیم شد. درنهایت پس از ۲۰ دقیقه تلاش دو گروگان آزاد شده و متهمان دستگیر شدند.
دانلود آهنگ گل پونه محسن ابراهیم زاده


نظرات

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :